SPOLUPRÁCE je důležitá! Spolupracujeme s renomovanými výrobci nábytku, doporučíme Vám nejvhodnějšího dodavatele pro námi realizovaný návrh interiéru, zajistíme Vám zpracování cenových nabídek, asistenci a poradenství při výběru materiálů, odborný dohled nad kompletní realizací zakázky. Hlavním cílem je vytvořit pro vás - našeho klienta - nejlepší možný poměr mezi kvalitou a cenou, prostřednictvím realizace námi doporučených dodavatelů. Mezi naše hlavní partnery patří:

ROZDÍL JE V NÁS!

U většiny firem dostanete na výběr z předem připravené nabídky modelů kuchyní.
Mezi nimi pak hledáte ten, který je Vaší představě nejblíže.
U kuchyní Infini stačí zvolit základní stylizaci provedení a vše ostatní už záleží na Vás a kreativitě designera, s kterým kuchyni připravujete. Společně můžete vytvořit věrnou repliku rustikální kuchyně, nebo moderní kuchyni současného designu.
Je jedno jak složitý prostor máte k dispozici. Stejně tak se nemusíte bát projevit své představy a nároky.

Infini se umí přizpůsobit.

Infini je naším hlavním partnerem pro výrobu kuchyní a interiérového nábytku, konzultace a příp. osobní asistence u výběru materiálů, nebo poradenství vám poskytneme v pražském studiu Infini, UNIQ, Prokopka 218/1, 190 00 Praha-Vysočany, je nutné si ale sjednat schůzku 2-dny předem tel.: 736 640 733 nebo
e-mailem.
Jak získáte slevu za námi zpracovaný návrh kuchyně? Při realizaci zakázky v minimální hodnotě nábytku 100.000,-Kč, Vám po předložení dokladu o zaplacení návrhu kuchyně, bude odečtena částka do výše 3.000,-Kč bez DPH, z realizované zakázky. (Odečet částky za návrh nelze kombinovat s případnou akční nebo jinou slevou)!

KUCHYNĚ SCHMIDT

Výrobce kuchyní ale i nteriérového nábytku, především koupelen, obývacího nábytku, šaten a vestavných skříní - SCHMIDT - se řadí mezi evropskými výrobci na 4-5 místo.
OHROMUJÍCÍ SORTIMENT A VÝBĚR:
Schmidt má největší sortiment kuchyní
v Evropě. Díky systému Jukebox obsahuje například
1 model víc provedení, než celá nabídka jiné značky. Produkce probíhá
ve čtyřech výrobních závodech ve Francii
a Německu celkem na 123 000 m2. Závody Schmidt jsou certifikovány ISO 9001, 14001 a 18001 podle OSHAS.

Nově otevřené studio, vám nabízí přehled na ploše více než 300 m2 o moderním řešení celkem 10 vystavených kuchyní, koupelen a interiérového nábytku! Konzultaci ve studiu SCHMIDT Kuchyně PRAHA si můžete sjednat tel.: na č. 736 640 733 nebo e-mailem, dva dny předem. Navštívit studio můžete kdykoli, od 10-18 hod. (pondělí až pátek) na adrese: PROKOPSKÝ VRCH, Praha 5, Jeremiášova 2a (na rohu s ulicí Archeologická)
Jak získáte slevu za námi zpracovaný návrh kuchyně? Při realizaci zakázky v minimální hodnotě nábytku 100.000,-Kč, Vám po předložení dokladu o zaplacení návrhu kuchyně, bude odečtena částka do výše 3.000,-Kč bez DPH, z realizované zakázky. (Odečet částky za návrh nelze kombinovat s případnou akční nebo jinou slevou)!

JEDEN DOMOV - JEDNA ZNAČKA

Značku Hanák snad není nutné představovat, pokud ano, tak jen: Technologicky je firma srovnatelná s nejlepšími evropskými producenty. Jako první v České republice zvládla výrobu nábytku kuchyní ve vysokém lesku na úrovni požadované nejnáročnějšími zákazníky. Výrobní kapacity umožňují zvládnout velké série stejně jako zakázkové atypické kuchyně, obývací pokoje i jakýkoliv jiný nábytek interiérů a zároveň udržet příznivou cenu. HANÁK NÁBYTEK, a.s. je také významným výrobcem ostatního bytového nábytku podle hesla : Jeden domov – jedna značka.

DESIGN A KVALITA GENERACÍM!

Kuchyně HANÁK dle našeho návrhu můžete pořídit u našeho partnera HANÁK VELETRŽNÍ, konzultaci si můžete sjednat tel.: 736 640 733 nebo e-mailem, na adrese: Veletržní 562/50, Praha 7, 170 00. Studio Hanák Veletržní, zajišťuje i dodávky stavebních prací, a kompletní realizace interiérů.

REALIZACE INTERIÉRŮ

Kompletní realizace a rekonstrukce bytových interiérů na klíč. Rekonstrukcemi interiérů se firma MYSLÍK zabývá již 18 let. Poradíme Vám společně jak dokonale proměnit Váš byt
a neutratit přitom všechny Vaše úspory! Neváhejte oslovit profesionály - poskytujeme nadstandardní služby vč. náhradního ubytování po dobu rekonstrukce bytu! Samozřejmostí je vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení! Záruka na kvalitu provedených prací 48 měsíců!

REALIZACE KOUPELEN A INTERIÉRŮ

Firma Myslík se specialuzuje na rekonstrukce bytových jader a koupelen, kompletní stavební práce a realizace interiérů.
Jak získáte námi zpracovaný návrh ZDARMA? - jednoduše - při realizaci zakázky (např. realizace koupelny), Vám po předložení dokladu o zaplacení návrhu koupelny, budou odečteny náklady až do výše 5.000,-Kč bez DPH, z realizované zakázky. Ve spolupráci se stavební firmou jsme schopni zajistit návaznost dodávky nábytku (např. kuchyně), koordinaci dodavatelů a jednotl. profesí. Dohled nad celkovou realizací, dle návrhu. Máte-li zájem o návrh a následnou realizaci kompletního interiéru, kontaktujte nás e-mailem - příp. využijte poptávkový formulář. Více také na www.myslik.cz

Dále zajišťujeme výrobu atypického nábytku na zakázku, spolupracujeme
s kvalitními řemeslníky, truhláři. Zajistíme vybavení interiéru vč. dekorací a doplňků, designových solitérů, židlí, moderního osvětlení atd.
Spolupracovat můžeme také s Vámi určeným dodavatelem, obchodními řetězci (např. IKEA), neručíme ale za kvalitu vašich vybraných dodavatelů!

©2011 luckystudio, všechna práva vyhrazena