1 - 23
Interiér bytu 2+KK v novostavbě, (Praha 5). Kuchyně Infini, materiál fólie lesk v kombinaci s Alu dvířky a Alu obkladem. Návrh interiéru obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a nahrávacím studiem:) o velikosti 25m2. Atypický pracovní stůl (Infini) s úložným prostorem a barovou deskou nebude realizován, bude nahrazen sestavou stolů a polic v kombinaci se sklem. Obývací stěna, sedací souprava a police (IKEA), ostatní doplňky, židle (PEDRALI, VITRA). Vysoké skříně se spotřebiči jsou doplněny o potravinovou skříň z boční /zadní / strany skříní a jsou atypicky nastaveny do výšky stropu. Dveře vysokých skříní přesahují soklovou lištu, tvoří tak dojem sníženého soklu. Odvětrání skříní je řešeno standardně v soklové liště a z boční stěny nástavbových skříní u stropu. Kuchyně je nadčasově kombinována pouze ve dvou přírodních odstínech - bílé a kovové - imitace ALU. Realizace 2012.
1 - 22
Interiér bytu 2+KK v novostavbě, (Praha 5 - Metropole Zličín). Kuchyně Infini, materiál lamino, desky kombinace HPL laminátu v tl. 1 cm s deskou barového pultu v tl. 8 cm. Stejný dekor barové desky s obkladem, ke stropu, vč. obkladu stropu v místě kuchyňského koutu. Obklad stěny je opakován v obývací části za sedací soupravou. Tenké pracovní desky jsou ve shodném odstínu dvířek kuchyně a obývacích skříněk pod TV sestavou. Horní skř., jsou odlišeny a materiálem korespondují s dveřmi v interiéru a podlahou v místnosti. Nerezová skříň skrývá vestavnou chladničku, a další úložný prostor nad chladničkou slouží mimo jiné k odvětrání chladničky. Realizace 2010.
1 - 18
Velmi zajímavá a originální realizace, která může vzniknout, pouze když se setká zajímavý klient, nevšední prostor, a v neposlední řadě dobrý designer. Takových klientů je málo, a proto si jich velmi vážíme a na tuto realizaci často a rádi vzpomínáme. Kompletní realizaci od návrhu po montáž si můžete prohlédnout v této galerii. Zadání bylo jednuduché - vymyslet "něco lepšího" než paní majitelka obdržela v klasickém kuchyňském studiu, prostě takovou kuchyni, která by podtrhla celkově velmi atypický interiér i stavbu v krásném horském prostředí. Kuchyně by měla být jinak samozřejmě praktická, účelná a levná:) Do důsledku jsme splnili i ten poslední požadavek:) (realizace 2006).
1 - 21
Moderní novostavba (jedna ze zdařilejších) z developerské nabídky firmy Central Group, krajový byt s terasou do trojúhelníkového tvaru, vč. obývacího prostoru s kuchyňským koutem, který kopíruje tvar terasy. Obytná místnost do které se musí vejít kuchyně, jídelna pro 4 a více osob (jedná se o byt vel. 4+KK) a obývací pokoj má velikost pouhých 30 m2 a k tomu, (mimo kuchyňský kout) nemá jednu volnou stěnu bez okna. Vymysleli jsme netradiční atypické umístění multimediálního sloupu (pro TV a Audio sestavu), navíc s úložným prostorem a průhledy jak do obývací části. Televize je pohodlně umístěna přímo proti rohové sedací soupravě, a má na ni díky tomu dobrý výhled každý z obyvatelů bytu. Tento byt jsme realizoavali komplet, vč. koupelen a dětských pokojů, na obr. si můžete opět prohlédnout celou etapu prací, od návrhu po realizaci. (realizace 2010).
1 - 12
Moderní novostavba v Praze na Žižkově, (byt 2+kk), realizovali jsme návrh obytné místnosti s kuchyňským koutem (KORYNA - fólie vys. lesk, tm. hnědá lesklá barva dvířek velmi dobře kontrastuje s chladnějším odstínem imitace betonové stěny (obklad a pracovní desky z mat. postforming). Zajímavé na této realizaci kuchyně je obklad stěn až do výše stropu a přesah za vysoké skř., jako oddělení od obývací části. Obklad zástěnami se opakuje pak v obývacím prostoru za sedací soupravou. (realizace 2010).
1 - 14
Realizace atypické kuchyně, pro klienty Ing. Arch. Hany Benešové. Ing. Arch. Hana Benešová, realizovala nejen návrh této kuchyně, ale kompletní návrh i realizaci celého domu - v moderním funkcionalistickém stylu, vč. návrhu a realizace zahrady. Výsldkem spolupráce při realizaci této kuchyně jsou čisté detaily kuchyně na míru, (umístění nadstavb. skříní až do výše stropu, a bez vykrývacích lišt umístění od stěny ke stěně, a to i přes to, že v době zaměření, nebyl zhotoven podhled, ani čisté povrchy stěn. (realizováno 2009).
1 - 19
Interiér ještě celkem nedávno dostaveného řadového domu v Hostivici, potřeboval kompletní proměnu - modernizaci a redesign. Požadavkem bylo především sjednocení stylu obytného prostoru, celková modernizace. V celém interiéru RD byly nahrazeny a sjednoceny podlahové krytiny, Kompletní kuchyně vč. všech spotřebičů, byl vybudován nový obývací prostor vč. vestavného krbu. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout celý postup realizace. Kuchyně INFINI je v klasickém stylu (masivní rámečkové dveře - přírodní dub, ve shodném odstínu s masivní podlahou). Návrh interiéru byl citilivě přizpůsoben stylu stavby, a samozřejmě i aktivnímu životnímu stylu majitele, jehož hlavním přáním bylo, aby byl interiér nenáročný na údržbu, a sloužil především k relaxaci, Jednoduchý, klasický styl, jasně definované zóny, oddělené pouze nábytkem, dostatek úložného prostoru, přesto minimum nábytku a barev, jen vkusně zvolené přírodní odstíny, dostatek prostoru pro příjemné posezení a relaxaci u nově vybudovaného krbu. (realizace 2011).
1 - 13
Realizace kuchyně Koryna (fólie IDA, vysoký lesk), v kombinaci s šedými postf.deskami (imitace betonu) a matelickou mozaikou na stěnách. Prostor kuchyně téměř o velikosti běžné koupelny, přesto je tato kuchyně plně vybavená spotř., vč. 60 cm myčky a prostorné chladničky. Kuchyně nabízí plnohodnotný dostatek pracovní plochy. Světlé a lesklé odstíny v malém prostoru jsou nenahraditelné, vzdušně působí i volnější uspořádání horních závěsných skříněk.(realizováno 2009).
1 - 9
Realizace minimalistické kuchyně, z části vestavné do stěny, obložené od podlahy do stropu ker. velkoformátovou důažbou, vč. podlahy. Odstínu keramiky je přizpůsobena i stěrka panDOMO. Kuchyně je v bezchůtyovém provedení, s deskou CORIAN Glacier White. Do stěny jsou vestavěny skleněné rolety, s úložným prostorem hl. 40 cm, a integr. el. zásuvkami pro malé domácí spotřebiče. (Realizováno 2006).
©2011 luckystudio, všechna práva vyhrazena